Moje bývalá záhlaví

(Říjen 2014)
Trvalo mi fakt, fakt dlouho, než se mi podařilo nastavit nové, aktuální záhlaví. V galerii jsem přitom našla pár starých, která jsou velice hezká. Tedy tím, co zobrazují, ne že by šlo o grafický majstrštyk.


Kdysi jsem si dělala screeny ze všech designů, ale časem jsem to přestala evidovat. Podělím se alespoň o pár záhlaví, která vítala mou hrstku čtenářů.
Patnáct záhlaví za těch pět let, co blog vedu. Nemluvě o tom, že Myší domeček je můj třetí blog.

1. Selfie s šutrem

Nijak zajímavá, ale mám na ní božansky fascinovaný výraz. I když fascinovaná jsem byla. Moje první rtěnka!


2. Parfume

Fotka trošku starší, než design sám. Tato moje selfie je z léta, kdy jsem šla do druháku na střední. To léto jsem se na jedné akci seznámila s bandou hipísáků, z nichž řada ovlivnila můj dnešní život (jeden mě například motivoval pro to, abych šla studovat do Olomouce). Léto vyvrcholilo úspěšným složením reparátu a tragickou smrtí učitele, který mě k němu připravoval. Záhlaví muselo vzniknout asi o rok později, jelikož film Parfém - Příběh vraha mi pustil až Medvěd. A to léto jsem jej ještě neznala.


3. Filmovka

Tohle záhlaví vzniklo přesně o dvanáct měsíců později na LFŠ. Fotka byla pořízena kvůli soutěži o propisky Pilot FriXion (které jsem vyhrála) a jmenovala se "FriXion na cestách". Tehdy jsem ještě Medvěda neznala.


4. Stín

...a další pitomá jazyková mutace. Opět LFŠ, stejný ročník, jako předchozí fotka.5. Pracky

Pracka mě a mé sestřenice. Vyrůstaly jsme spolu. Ta holka má dvanáct a vypadá na osm. Dodnes jsme jako sestry.


6. Levné děvy

No jo, přešila jsem si pár oblečků a myslela si, že ze mě v září bude novej člověk. A prd. Změnila se jedna věc: zahodila jsem ten hroznej baret. I když... kde vůbec je? Mrk?
Foceno nejlepší kamarádkou po cestě ze ZUŠ. Třeťák na střední. To vím jistě, protože ve čtvrťáku jsme měly partnerskou krizi.


7. Dezz 2011

- tak je soubor pojmenovaný. Nevím, co to bylo za emo období.8. Selfie s Baruškou.

Tehdy už byla trošku vyžranější, ale byla dost akční až do svých posledních dní. V době pořízení fotky jsme si začaly rozumět.

9. Růčo.

Nestálo to za nic, ale bylo to autorský.

10. Z dob, kdy jsem čučela na AHS.
11. Náznak dobrého vkusu.

Nejhezčí fotka oblíbeného zvířete, oblíbená barva a font, co mluví česky. O Exupérym nemluvě. Prakticky od té doby je můj blog převážně bílý.

12. Velblód

Začátek druháku na výšce. Děsný háro, park Flóra a básnička od Skácela.13. Křeček mrtvej, já nemocná, všechno mě sere.

Ale copak je to, copak je to? Že by pso ve svém prvním svetru?

14. Už konéééc...

Tenhle ODPORNEJ pískovej nadpis ne a ne odejít. Táhni, šmejde, barev je tu dost.
A víte, proč moje neoblíbená angličtina? Tyhle boží fonty neberou diakritiku.

15. ...a šáteček.

A tenhle je prostě božanský. Nejvíc božanský. Logo myšky bylo původně na moje krásné tričko od SamWay, která mi později dovolila použít logo dál. U tohohle zůstanu fakt dlouho. =)

Komentáře