Dušezpytné sračky

Upozornění: název fakt shrnuje obsah článku.
Jestli mě čtete pravidelně, asi jste si všimli, že poslední dobou vkládám do článků hodně gifů. No a ve středu dělám zkoušku, díky které můžu vyletět ze školy a mám se na ni hodně co učit. Na místo toho obcházím různý weby ze seznamu "co by kdyby".


Třeba realitky, kde se dívám na baráky v centru Prahy a na periferii Olomouce, na webovku s dioptrickýma brejlema, kam se dá nahrát fotka z webky a brýle si v podstatě vyzkoušíte online, dívám se na weby se super brigádama, který se dají teď sehnat a já bych je strašně ráda vzala, ale nemám na ně stejně čas, protože státnice.

Taky jsem se dívala na gify, který nahraju na FB podle výsledků středeční zkoušky. Nakonec jsem zvolila dvě možnosti a obě jsou ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku.

Verze pro složení zkoušky:

Verze pro nesložení zkoušky:


Jak vám gify napověděly, asi jste si všimli jedné změny oproti minulému článku, kde jsem si nebyla jistá, jestli ke státnicím chci a nakonec jsem došla k závěru, že tam chci. Takže fakt nechápu, proč tu takhle mrhám drahocenným časem. Každopádně je důvod, proč je tu Barney a né Miley Cyrus: že se nehodlám skládat z neúspěchu a jak řekl klasik: "Pro všecky případy tady mám ploskaňu."

A že mi z toho fakt šplouchá: dneska se mi zdálo, že jsem těhotná a že se těším (nebojte se, nehodlám si nechat naštěkat do boudy, těhotenství prostě znamená nový začátek, novou etapu, pro kterou musím něco vytrpět), a že mám rodit a nejsem připravená (lepší, než sny před maturitou, kde jsem přišla ke komisi na noční pláži a... nejsem připravená). Taky že mám letět letadlem, ale ochranka mě nechtěla pustit, protože jsem měla s sebou líčidla v sáčku. A tak vůbec. Nicméně jsem ještě nad hranicí zhroucení a odmítám pod ni klesnout.

Držte mi pěsti a já... vám za to něco dám. Odebírejte mě na Bloglovin, ámen.


Komentáře

Okomentovat

Za každý přidaný komentář obživne jedno koťátko. Díky!