Víkendový deníkový speciál #2 a #3

Jako co si budeme říkat. Něco začnu a pak se na to vyseru. Jako v tomhle případě. Velice zhuštěně proto shrnu poslední dva týdny.
Takže největší novinka je věc, kterou jsem už v podstatě zmínila na FB, ale už ji nechci jen rozebírat. Já jen kdyby to někomu uniklo.Tím, že jsem to hodila na blanket Blogspotu, jsem vlastně porušila svoje zásady poslední doby, co se soukromí týče, ale abych do budoucna předešla omylům, zmínit to prostě musím. Je mi vcelku u prdele, jestli vás to mrzí nebo ne (protože to mrzí hodně lidí), prostě to berte jako informaci do budoucna, až mě budete číst.

Ale jelikož se toho za poslední dva týdny stalo docela dost pozitivního, beru to spíš nějak takhle (ale neberte to doslovně, vkládám to spíš pro tu prdel ze situace, vdávat se fakt nechci):


No a teď k těm veselejším věcem: náš byt je už perfektně vysušenej, máme koberec a tak vůbec nábytek, ale jelikož je to uspořádání dočasné, nechce se mi FAKT VRACET. Strávila jsem spoustu hezkých chvilek na slackline táboře, kde jsem pomáhala (spíš teda zacmrdala těm, co pomáhali) s dětmi a bylo to naprosto super a boží a slackline mě fakt baví. Chtěla jsem napsat, že mi dokonce pomáhá s bolavým kotníkem, ale včera se stala taková věc, že jsem zakopla o dřevěný kolík v zemi a zase pajdám, takže zázrak se nekoná.

K tomu táboru jsem ještě chtěla říct, že jako člověk otrávený kolektivním blbnutím (fakt stárnu, ale já hry nesnášela už jako dítě) jsem si začala stavět domečky pro skřítky. No a ono se to tak nějak kolektivně ujalo, že okolo blízkého dubu vyrostla celá vesnice. Holt když má Kristýna blbé nápady, má blbé nápady. A dav se chytí.

Tenhle týden jsem zase byla v Hradišti na akci, na svý oblíbený akci, na akci, u které se těším na příští ročník, než skončí ten současný. LETNÍ FILMOVÁ ŠKOLA!!! *tancuje na místě* Když to shrnu, viděla jsem letošní novinky, třeba film o Hepnarový nebo Evu Novou s Vašáryovou, viděla jsem živou Vašáryovou, živého Erika Taberyho, živého Jarchovského a viděla jsem Davida Vávru tančit na diskotéce s mladými děvčaty. Takže i když mi program připadal letos hodně slabý (a v tom jsme se shodli s kamarády), byl to docela silný zážitek, který mě v následujících týdnech bude docela dost pohánět. Hlavně jsem poznala další skvělé lidi, z nichž si mě polovina nebude za rok pamatovat, ale hlavně že se zapařilo, že jo.

Takže i kdyby se mi v létě nic zajímavého nestalo, tak se můžu ukájet hezkou filmovkou. CO ČTU: Mám rozečteno Jíst, meditovat, milovat a vzhledem k situaci mě to docela nabíjí, pak tu mám nějakou Emily Brontë (nejsem si jistá, jestli jsem o ní nepsala už  minule, protože jsem se s ní nepohla). Na filmovce jsem ale rozdělala svou delší věc a zatím to začíná mít alespoň kostru, což je BOM-BA vzhledem k tomu, že jsem ještě nic kloudného nedokončila.

CO POSLOUCHÁM: Shakiru. Nebudu sdílet video, abyste o mně neřekli, že jsem měkká.

CO PLÁNUJU NA PŘÍŠTÍ TÝDEN: Od pátku makám, takže se budu muset přesunout z maminčiny domácnosti do jámy lvové, no a plánuju navštívit babičky. Takže nic zábavnýho.

Zatím se mějte a užívejte deště.

Komentáře

  1. Co se stalo? Neznám vas osobně ale z různých zminek drive jste vypadali jako velice spokojeny par. Nicméně držím palce do budoucna a obdivuji tvůj postoj k životu a vsem jeho vyzvam!

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj anonyme. Spokojenost tam do určité míry byla, cit tam je řekla bych stále, ale občas, když spolu lidi začnou chodit velice mladí, časem dojdou do bodu, kdy každý směřuje jinudy. Pak to bývá zdrojem neřešitelných problémů a konflikty začnou být drsnější a co víc, najdou se i věci, se kterými ve vztahu nemůžeš pokračovat láska neláska. Díky za přání a za koment vůbec.

    OdpovědětVymazat
  3. Ahoj anonyme. Spokojenost tam do určité míry byla, cit tam je řekla bych stále, ale občas, když spolu lidi začnou chodit velice mladí, časem dojdou do bodu, kdy každý směřuje jinudy. Pak to bývá zdrojem neřešitelných problémů a konflikty začnou být drsnější a co víc, najdou se i věci, se kterými ve vztahu nemůžeš pokračovat láska neláska. Díky za přání a za koment vůbec.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý přidaný komentář obživne jedno koťátko. Díky!