Víkendové shrnutí #4 a #5

Vůbec to nehrnu do jednoho článku, protože jsem zapomněla. Samozřejmě že je to proto, že se týden 4 nic nedělo.

Přijela jsem z filmovky uvolněná, téměř smířená z událostmi předchozího týdne a uvědomila jsem si jednu věc: ne, fakt je to takhle správně, fakt je ten rozchod dobrej pro nás pro oba a fakt to takhle dál nechci. Poté, co jsme se s Medvědem koncem týdne solidně poštěkali, jsem si všimla, že to konečně došlo i jemu a tak mohu tuhle kapitolu oficiálně prohlásit za uzavřenou. 


Během těch necelých šesti let s Medvědem jsem bohužel zapomněla, jací lidé chlapi na světě chodí. Sam si nade mnou povzdechla, že mi bude ještě asi trochu trvat, než se "vrátím na trh" a zvyknu si, jak se s holkama "na trhu" zachází, ale Medvěd se ještě ani neodstěhoval a už jsem zase popletená. A taky Sam říkala, že v podstatě musím navázat na to, co jsem byla před Medvědem, což se mi vůbec nechce, protože to jsem byla sedmnáctiletá čubka, co prosila chlapy na kolenou, aby ji měli rádi a já si myslela, že jsem se od té doby posunula. Hovno. Prostě je tohle aspekt mého já, který byl roky potlačený a spal a potřebuje ještě pořádně nafackovat, než najde svou hrdost. Paradox je, že když jsem se bavila o rozchodu s tetou a ta mi řekla něco jako: "Holčičko, kecá ale úplně každej," nevzala jsem si ta slova dostatečně k srdci, což jsem asi jako měla, no.

Ale teď k veselejším záležitostem, než jsou ty chodící věci s chromozomem XY.

Čtvrtej týden jsem teda věnovala nejen práci a hádkám s Medvědem, ale také návštěvě babiček. Byly to velice rychlé návštěvy, práce a vytopenej byt mi dost krouhly čas, kterej jim mohu věnovat. Ale stihla jsem se lehce proběhnout po valašských kopcích a tak vůbec.No a další týden druhý slackline tábor. Úplně jsem se pro tu činnost (už minule) nadchla, sice mám pár dost bolestivých modřin, ale jo, je to fajn. Taková jóga ve vzduchu. I když si říkám, že zase opráším jógu a taichi. Koneckonců budu bydlet s Elis, která se mnou na taichi chodila a máme k dispozici dvoreček, kde pro něj bude relativně dost prostoru. Nebo můžu pro tento účel načnout "Aškenázeplac" před barákem. Jejda, já vám vlastně nepsala o Aškenázeplace před barákem! Tak to musím shrnout zde, když je pro to prostor: bydlím v Olomouci v oblasti, která se kdysi nazývala "Ječmínkovo náměstí". Od té doby zmizelo pár domů a přibyl obchvat, ale dříve tu stál obrovský dům movité židovské rodiny, která zmizela - snad ani nemusím říkat kam. Dům je strženej, no a teď je tam volný plac, kam chodí srát psi, včetně toho mého. Inu, dalo by se to místo využít pozitivněji a přínosnějí, třeba právě cvičením taichi. Problém je, že na ono místo má výhled celá zástavba, takže z toho asi bude divadélko.


CO ČTU: Mám dělat recenzi na Markétu Baňkovou a nemůžu se k tomu dokopat. Jíst, meditovat, milovat mám pořád v záloze.
CO SLEDUJU: Dojela jsem Dva a půl chlapa, tak si dávám jako kulisu Teorii velkého třesku.
CO POSLOUCHÁM: Ještě předevčírem to byl elektrojazz, ale od včerejška si dávám pořád dokola tohle.

CO MĚ ČEKÁ PŘÍŠTÍ TÝDEN: Přijímačky na VOŠku, práce, zrušení studia na UPOL, rezignace na osobní život a tak vůbec to bude nepříjemnej týden. Teď jdu spát, odpoledne jedu do Chrudimi na noční, no, je to voser, ta práce v noci.

Už jsem z vás otrávená, tak zase za týden.

Komentáře

 1. Vy budete mít dvoreček na tai-chi? No to je paráda :)
  Je dobře, že ses utvrdila ve svém názoru na rozchod, protože není nic horšího než pochybnosti a neustálé si přehrávání, co by kdyby (pomalu se z téhle fáze dostávám, ale ještě v ní jsem). Mně se líbilo, co mi řekla kamarádka, tak snad to pomůže i tobě: "Boty, které ti nesedí, bys přece taky nenosila."
  Jinak, slackline bych moc ráda vyzkoušela, jako malá jsem chodila hodně po obrubnících, ale tohle by byl vyšší level.
  x
  www.introvertnisvet.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám v plánu si koupit lajnu, nebo můžeme zaskočit do parku za profíkama. Ale ti to mají vysoko... však jsi viděla to jelito na zadku.

   Vymazat
 2. Tak to máš teda pěkně perný! Proč odcházíš z UPOLu a hlásíš se na VOŠ? Já se ptám, protože jsem taky odešla z vysoké na VOŠ a chvilkama toho i lituju :D. Tak jestli doopravdy víš do čeho jdeš. I když... Než studovat na škole jako UPOL... Tak to radši nestudovat nikde :D. Tak a teď doufám, že jsem tím nikoho neurazila a nepustí se do mě všichni, je to jen můj prostořeký názor a můžou za to zkušenosti i lidí z mého okolí.

  www.fellienm.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, nesplnila jsem podmínky zkušebního řádu tím, že jsem propadla u třetího pokusu zkoušky ergo bych stejně vyletěla, ale chci odejít dřív, než si univerzita naúčtuje dvacet tisíc za nic. Určitě to tu někde zmiňuju, hledej článek, který má v perexu Barneyho Stinsona. 😀

   Vymazat
  2. Jinak UPOL je jedna ze tří nejlepších univerzit v zemi. To prrr...

   Vymazat
  3. Jinak UPOL je jedna ze tří nejlepších univerzit v zemi. To prrr...

   Vymazat
 3. Prý je dneska trh na Tinderu, ale moc o tom nevím. Jen jeden kolega si tam píše asi s 30 holek, takže tak se s nimi zachází 😇

  btw. co je UPOLem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Tinderu jsou solidní kusance a docela tam válím, ale nějak se neumím dostat přes "ahoj, jak se máš". UPOL viz výše.

   Vymazat

Okomentovat

Za každý přidaný komentář obživne jedno koťátko. Díky!