Víkendové shrnutí #6


Je to nádherné, je to zázračné, celý svět mi zpívá.


Tenhle týden nebyl tak otravnej, jak jsem čekala. V první řadě jsem se dostala na VOŠku s docela dobrým výsledkem. Začínám se těšit, respektive si vsugerovat, že se těším, ale zatím cítím takový zenový klid ze všeho. Trochu mě trápí finance, ale koho netrápí? ;-)Celý týden se nesl v duchu něčeho krásného, co zažívám a ať už ve mně to "něco" bude vyvolávat podobné pocity v budoucnu nebo ne, stále to je tím nejmocnějším, co se mi za poslední dobu stalo. Někdy se stane, že se něčemu bráníte a jste zlomení, ale osud si z vás prostě udělá srandu a nechá vás skočit po hlavě do vody. Zatím si užívám život a všechno, co mi přináší, ať je to jakkoli pomíjivé.

Před pár hodinami se ke mně nastěhovala fyzicky nová spolubydlící, jež v dalších dnech nahradí Medvěda v našem bývalém hnízdečku přetvářky a víte co? Fakt jsem takovýhle nový začátek potřebovala. Cítím se strašně nabuzená a teď jen můžu doufat, že všechno půjde skvěle. Víc nechci, ani nemůžu napsat.

Jinak jsem sbírala odvahu, ukázat vám svůj brloh po úpravě bytu k spolubydlení. A víte co? Kašlu na vás. 

CO SLEDUJU: Kulisa Gilmore Girls. Nic víc, není nálada.
CO ČTU: Pořád čtu Maličkost od Baňkové. Dočtu ji snad dneska v autobuse do práce. Knížka mě baví čím dál víc, dlouho jsem se u četby nesmála nahlas (naposled u článku o Taroších).
CO POSLOUCHÁM: Belinda Carlisle - Heaven Is a Place on Earth


Komentáře

 1. Ať se vám spolu dobře bydlí a ten dobrý pocit jen ať sílí. Na jakou VOŠku ses dostala a co budeš studovat? Jsem zvědavá :) Určitě tam všechny strčíš do kapsy. Gilmorky jsou nejlepší kulisa, i když už to člověk všechno čtyřikrát viděl.
  x
  www.introvertnisvet.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Název VOŠ mám na FB v informacích, mrkni. Myslím, že tam je i obor. V každém případě i kdybych to nedostudovala, nabyté zkušenosti a vědomosti se mi hodí u přijímaček na psychologii.

   Vymazat
 2. juj no financie su metla ludstva :) trapia castejsie akoby by bohuzial mali :/ drzim palce nech skola bavi a byvanie nech je pohodove :)
  Pozyvam na luxusnu giveaway o setrnu kulmu Rowenta a vlasovy balicek Dove: https://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/09/obrovska-dove-rowenta-giveaway.html

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý přidaný komentář obživne jedno koťátko. Díky!